24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Beetle

Etiketim: Beetle

“Beetle” mund të kthehet si një makinë elektrike

0
Volkswagen i dha lamtumirën Beetle verën e kaluar për herë të dytë në historinë e saj. Sidoqoftë, mbase ishte thjesht një “lamtumirë” tjetër dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS