19.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Beckhamit

Etiketim: Beckhamit

VIP të shumtë arrijnë në dasmën e djalit të David Beckhamit – të ftuarve iu konfiskohen telefonat…

VIP të shumtë arrijnë në dasmën e djalit të David Beckhamit...

0
Të famshëm, miq dhe familjarë kanë filluar të mbërrijnë në dasmën e Brooklyn Beckhamit dhe trashëgimtares Nicola Peltz përpara ditës së madhe të nesërme.Gordon...

Klubi i Beckhamit pati debutimin më të dobët në histori të...

0
Pesë humbje radhazi në Mls, duke konsideruar edhe dy ndeshjet e marsit, para ndalimit të futbollit për shkak të emergjencës pandemike. Sigurisht David Beckham ëndërronte...

Beckhamit nuk i bën përshtypje

0
David Beckham është fotografuar dy herë brenda disa javëve, teksa parkon makinën në vende ku nuk duhet parkuar. Ai dhe makina e tij janë fotografuar...

Bashkë në vaskë: Aktorja e “Friends” nuk përmbahet, ‘shkrihet’ para Beckhamit

0
David Beckham dhe Courteney Cox u komentuan shumë për një fotografi të fundit që qarkulloi në rrjetet sociale. Fansat me sy të mbrehtë vërejtën se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS