23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bechetin

Etiketim: Bechetin

17 vite burg për Bechetin/ Biznesmeni italian shpallet fajtor për evazion...

0
Gjykata dënoi këtë të mërkurë vendimin për biznesmenin italian Francesko Becheti.Akuzat që rëndonin në drejtim të tij janë ato të pastrimit të parave dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS