30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bebushin

Etiketim: bebushin

Baba për herë të parë, “Ezel” flet për bebushin që do...

0
Aktori turk Kenan Imirzalioglu ose siç e njohim ndryshe “Ezel”, do të bëhet baba për herë të parë. Aktori 45-vjeçar dhe bashkëshortja e tij, Sinem...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS