18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bebja

Etiketim: bebja

“Bebja” e Bugattit në vlerë prej 30.000 eurosh

0
Bugatti ka prezantuar “Baby II”, veturë të cilën e shfaqi në panairin e Gjenevës vitin e shkuar. Bëhet fjalë për replikën e modelit “Type 35”,...

Ja se çfarë ndjen bebja në bark kur nëna është e...

0
Përderisa mund të kemi përvoja të shumta në jetë, pa dyshim shtatzënia është një prej periudhave më unike që ka të bëjë me një...

Në cilin pozicion duhet të flejë bebja?

0
Studime të shumta theksojnë që pozicioni më i dëshiruar është fjetja në shpinë. Mirëpo, përgjigjja tjetër e kuptueshme, nëse fëmija juaj ka probleme me...

Përfitimet shëndetësore që i ka nëna dhe bebja kur zgjatet periudha...

0
Çdo nënë vendos për veten dhe beben e saj se sa duhet të zgjatë gjidhënia dhe se kur duhet ta ndal këtë proces. Organizata Botërore...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS