24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bebit

Etiketim: bebit

Nuk ka më dyshime, dhurata më e fundit që Arbana Osmani...

0
Vetë këtë fakt na e vërtetoi Arbana me dhuratën që mori nga stafi i emisionit të saj ‘Dua të të bëj të Lumtur’, disa...

Tani u bindëm! Surpriza që stafi i bëri Arbanës, zbuloi gjininë...

0
Dje ishte puntata e fundit e “Dua të të bëj të lumtur” për këtë sezon dhe në emision nuk munguan surprizat për moderatoren e...

Me një foto të vetme, Olta Boka pranoi se është në...

0
Pak minuta më parë Olta Boka ndau me të gjithë lajmin e ëmbël, për të cilin përflitej, por askush nuk e kishte konfirmuar. Këngëtarja...

Olta Gixhari tregon ‘hallin’ e pritjes së ëmbël, po gjininë e...

0
Sapo Olta Gixhari zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së parë, pa dyshim, në adresë të saj u nisën...

Xhemi zbulon gjininë e bebit që po presin Arbana dhe Eduarti

0
Lajmi se Arbana Osmani është shtatzënë i ka gëzuar pafund fansat e saj dhe publikun që e ndjek prej vitesh. Ishte Arbana që e dha lajmin...

Kenan Imirzalioglu do të bëhet baba, zbulohet gjinia e bebit

0
Aktori turk Kenan Imirzalioglu kapi majat e famës pas rolit të tij në serialin shumë të ndjekur dhe në vendin tonë ‘Ezel’. Emri i Kenan-it...

Klea Huta zbulon gjininë e bebit me një video emocionuese

0
Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, megjithatë, ndoshta për supersticion apo se kanë dashur ta shijojnë...

Ne ditelindjen e saj, Fatma Methasani zbulon gjinine e bebit –...

0
Kjo ishte mënyra më e bukur për ta zbuluar! Në ditëlindjen e 25-të të saj, Fatma Methasani ka zbuluar gjininë e...

Moderatorja elegante shqiptare pranë lindjes se bebit, tashmë shfaqet me forma...

0
Përpara gati tetë muajsh, kur ishte një nga të ftuarat e Luana Vjollcës tek “Shiko kush luan”, Vilma Masha u vu në vështirësi pas...

Elisa Spiropali zbulon gjininë e bebit: Ja pse ky fëmijë do...

0
Elisa Spiropali ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocionet e pritjes së ëmbël dhe për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS