14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bebeve

Etiketim: bebeve

Shamponi i bebeve kthen rrobat e rrudhura në madhësinë e mëparshme:...

0
Në qoftë se e keni larë xhemperin tuaj të preferuar në larëse rrobash dhe pas larjes është zvogëluar për dy numra, mos u brengosni,...

Përqafimi i bebeve nga prindërit ndikon në zhvillimin e tyre mendor

0
Afërsia fizike e prindërve me bebet ndikon në zhvillimin e inteligjencës së tyre. Një anketim ka zbuluar se sa më shumë që e përqafoni...

Përqafimi i bebeve nga prindërit ndikon në zhvillimin mendor të tyre

0
Afërsia fizike e prindërve me beben e tyre ndikon në zhvillimin e inteligjencës së tyre. Një anketim ka zbuluar se sa më shumë që...

Zyrtarisht në Akrep! Emrat më të bukur të bebeve që lindin...

0
Sot, zyrtarisht në Akrep! Është një shenjë shumë emocionale, kërkuese dhe ekspresive. Shpesh kërkon të kontrollojë gjithçka, aq sa bëhet edhe agresiv. Bëhu gati për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS