14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bebet

Etiketim: bebet

Përse bebet që nga muaji i katërt duhet të konsumojnë kikirikë...

0
Ministria e Shëndetit dhe ajo e Shërbimeve Njerëzore në SHBA, rekomandojnë që bebeve t’u jepet shqimi i cili përmban pluhur apo ekstrakt kikirikësh pas...

Për bebet që lindin në verë, lista me emra të shkurtër...

0
Zgjedhja e emrit të fëmijës i fut gjithmonë në mendime prindërit. Për fëmijët që lindin këtë verë, kjo listë ka disa emra të shkurtër,...

Pse shfaqet lemza te bebet

0
Hulumtuesit thonë se lemza shfaqet për t’u ndihmuar bebeve ta rregullojnë frymëmarrjen. Nga studimi i tyre me 13 të porsalindur, ata kanë zbuluar se lemza...

Dermatologët amerikanë tregojnë sa shpesh duhet t’i pastroni fëmijët dhe bebet

0
Këtë javë, nëna blogere Constance Hall ka ndarë disa prej teknikave të saja me prindërit tjerë. Në ueb sajtin “Mamamia”, Constance ka pranuar se i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS