20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bebes

Etiketim: bebes

​Rama: 121,955 të porsalindur kanë përfituar bonusin e bebes

0
Nga janari 2019, kur nisi programi universal i qeverisë, 121,955 të porsalindur kanë përfituar bonusin e bebes.Ndërsa ndau lajmin, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama...

​Ledri Vula flet për shtatzëninë e Sarës dhe gjininë e bebes...

0
Këngëtari i njohur nga Kosova, Ledri Vula, ishte i ftuar në emisionin “E Diell” ku ka zbuluar ekskluzivisht, se së shpejti do të bëhet...

Rama: Për gjashtë muaj kemi paguar “bonusin e bebes” tek 15...

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka njoftuar se për gjashtë muajt e parë të vitit 2020 qeveria që ai drejton i ka paguar të...

Fakte interesante rreth shtatzënisë dhe të bebes së sapolindur

0
Fakte interesante rreth shtatzënisë dhe të bebes së sapolindur

Djalë apo vajzë? Zbulohen detajet e bebes që pret Sara

0
Ditëlindja e Ledrit u shoqërua nga Sara me një fotografi unike të çiftit, shkrepur në jug të Shqipërisë. Imazhi duket të jetë më i vjetër...

Zbulohet gjinia e bebes së Arbana Osmanit, stafi i bën asaj...

0
Arbana Osmani po bëhet nënë sërish. Këtë fakt na e vërtetoi Arbana me dhuratën që mori nga stafi i emisionit të saj ‘Dua të të...

Gjashtë përdorimet të dobishme të pudrës së bebes që duhet t’i...

0
Pudra e bebes mund të zgjidhë kaq shumë probleme Pudra e bebes mund të përdoret edhe për gjëra për ju të cilat nuk i kishit...

Alba Çobaj bëhet nënë për herë të parë, bën postimin emocionues...

0
Moderatorja e njohur Alba Çobaj, ish-pjesëmarrëse në reality show Big Brother Albania, është bërë nënë për herë të parë. Ardhja në jetë e vajzës së...

Milot Rashica zbulon emrin dhe portretin e bebes

0
Futbollisti Milot Rashica ësjtë bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi me Belkis dhe djalin e sapolindur. Disa...

Pas sa jave mund ta zbuloni gjininë e bebes

0
Ka shumë momente historike kur vjen fjala për shtatzëninë. Tejkalimi i ankthit gjatë tremujorit të parë, dëgjimi i të rrahurave të zemrës së bebes për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS