23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Beben

Etiketim: beben

Jonida Vokshi blen gjërat e para për beben e saj

0
Jonida Vokshi është në prag të lindjes. Jonida Vokshi është duke numëruar ditët e fundit të shtatzënisë, aktorja ka filluar t’i blej gjërat e nevojshme...

Duke e përqafuar beben më shpesh, ju ia përmirësoni ADN-në

0
Nëse nuk mund të rezistoni për ta përqafuar beben, atëherë nuk ju fajësojmë. Aroma e ëmbël, lëkura e butë dhe pamja e lezetshme e bebes...

Këto ushqime mund të jenë të rrezikshme për beben tuaj

0
Një ndër kthesat kryesore për prindërit është momenti kur bebja fillon të hajë ushqim të fortë. A jeni të vetëdijshëm për të gjitha rreziqet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS