14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Beatrixit

Etiketim: Beatrixit

“Bukuria është në gjene”, Anxhelina ia poston një foto joshëse Beatrixit

0
Anxhelina dhe Beatrix kohën e fundit kanë qenë të pandara. Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj së fundi kanë pushuar bashkë në Paris. Madje, dy kushërirat gjatë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS