23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Beatrixi

Etiketim: Beatrixi

Beatrixi nuk zhgënjën asnjëher, përsëri merr vëmendjen

0
Beatrix Ramosaj është një nga femrat shqiptare që vlerësohet për bukuri natyrale dhe kjo dëshmohet edhe në postimet që ajo bën. Ajo është, gjithashtu një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS