19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet BB

Etiketim: BB

Albërie Hadërgjonaj flet për situatën e Trixës pas daljes nga BB VIP: Na ‘bombarduan’, u bullizua…

Albërie Hadërgjonaj flet për situatën e Trixës pas daljes nga BB...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, ka qenë një nga emrat më të diskutuar pas daljes nga Big Brother VIP.Kjo për shkak se menjëherë...
Pas daljes nga BB VIP, Einxhel dhe DJ Dagz rrëfejnë planet e tyre për të ardhmen

Pas daljes nga BB VIP, Einxhel dhe DJ Dagz rrëfejnë planet...

0
DJ Dagz dhe Einxhel Shkira janë bërë ndër personat më të dashur për publikun edhe pas përfundimit të Big Brother VIP.Ata krijuan një lidhje...
Pas mbarimit të BB VIP, Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në drejtim të ish-banorëve: Pres të shoh di…

Pas mbarimit të BB VIP, Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në drejtim...

0
Ish-konkurrentja e "Përputhen", Antonela Berisha, gjithashtu ka qenë pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP.Ajo ishte pjesë e shtëpisë së madhe për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS