18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bazohet

Etiketim: bazohet

Energjia dhe dështimi me diversifikimin/ Shqipëria në pikën zero, prodhimi bazohet...

0
Kriza energjetike globale tregoi, edhe një herë, qartësisht dështimin e Shqipërisë në diversifikimin e sektorit. Fakt është që vendi po shpenzon qindra miliona euro...

iPhone i vitit të ardhshëm do të bazohet në dizajnin e...

0
Kompania Apple mund të ketë një rikthim në të kaluarën në dizajn me iPhone e saj, sipas analistit Ming Chi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS