26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bazike

Etiketim: bazike

Boksieret Donjeta Sadiku dhe Alnera Brahimi në përgatitje bazike

0
Boksieret kosovare, Donjeta Sadiku dhe Alnera Brahimi janë duke i kryer përgatitjet bazike për sfidat që i presin në të ardhmen, njofton Federata e...

7 rregullat bazike për një biznesmen

0
Sigurisht që ato janë bazike, por në qoftë se ju nuk i zotëroni ende këto zakone, ka ardhur momenti ta bëni këtë. Ju ndoshta jeni...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS