16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bazanji

Etiketim: Bazanji

Ekskluzive/ Ushtaraku Emanuel Bazanji: Rusia, kërkon eliminimin tim

0
Sergery Lavrov ministër i punëve të jashtme të Rusisë, po tenton të përfshijë Shqipërinë, Kosovën dhe Bosnjën, në konfliktin me Ukrainën.Në një intervistë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS