14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bavarez

Etiketim: bavarez

Lewandowski, i padeshifrueshëm për të ardhmen. Bavarezët i mbyllin dyert Barcelonës,...

0
Lamtumira e Robert Lewandowski nga Bayern Munich duket çdo ditë e më e sigurt. Sulmuesi ishte edhe një herë i padeshifrueshëm kur u pyet...

Prezantohet si bavarez

0
Bayern Munchen dhe Alexander Nubel ranë dakord për transferimin në fillim të këtij viti, me portierin që nënshkroi një para-kontratë. Portieri 23-vjeçar tani ka kaluar...

14 vite bavarez, Muller zbulon sekretin e jetëgjatësisë së tij te...

0
Thomas Muller pranon se e ardhmja e tij te Bayern Munich ishte krejtësisht e paqartë në fillim të sezonit 2019-2020. Megjithatë, ai zgjodhi ta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS