24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Batutë

Etiketim: batutë

Lezhianët e kërcënuan për një batutë, Ina Gjonci u shpreh publikisht...

0
Aktorja dhe njëkohësisht skenaristja Ina Gjonci ka qenë e ftuara e fundit për këtë sezon e gazetari Ronaldo Sharka, në "Mes Yjesh". Ronaldo, në vijën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS