14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Batman

Etiketim: Batman

Yjet e “The Batman”, Zoe Kravitz dhe Robert Pattinson shfaqen të afërt në fotosesionin e revistës…

Yjet e “The Batman”, Zoe Kravitz dhe Robert Pattinson shfaqen të...

0
Ajo ka rolin e femrës së fundit fatale, Catwoman në The Batman.Dhe Zoe Kravitz pozoi për revistën "Wonderland" së bashku me yllin tjetër e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS