26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Batllavës

Etiketim: Batllavës

Për mjerim, Liqeni i Batllavës në gjendje të tmerrshme!

0
Liqeni i Batllavës ia shton edhe më shumë bukurinë Kosovës, e sidomos vendit në të cilin ndodhet, Podujevës. Por ai kërkon kujdes dhe mirëmbajtje, e...

Qytetarë të shumtë në Liqenin e Batllavës, pa masa mbrojtëse

0
Liqeni i Batllavës – është destinacioni i parë për shumë qytetarë të Kosovës.lapi.info. Edhe këtë të diel, ky vend ka qenë i mbushur me frekuentues. Por,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS