18.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Batllav

Etiketim: Batllav

Këto janë rregullat e reja në Liqenin e Batllavës

0
Janë ndaluar disa aktivitete nëpër liqenet e Kosovës. Ndalimi i peshkimit dhe notit, deponimi i mbeturinave dhe shkarkimi i ujërave të ndotura, janë disa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS