19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bathore

Etiketim: bathore

Aksident në Bathore! Plagosen dy pasagjerët, shoferi largohet nga vendngjarja

0
Dy persona janë plagosur në një aksident në Bathore, ndërsa makina me të cilën udhëtonin ka dalë nga rruga.Shoferi pas aksidentit është larguar dhe...

Vrasja në Bathore/ Frikë nga një hakmarrje e mundshme, policë të...

0
Prej ditës së djeshme policia e shtetit vijon të mbajë nën monitorim vendin e ngjarjes në Bathore, ku Agron Tanushi  vrau me armë zjarri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS