25.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Bateri

Etiketim: bateri

iPhone SE i ri ka një bateri më të madhe se...

0
Apple sapo prezantoi gjeneratën e tretë të iPhone SE dhe ka disa përmirësime të mira, duke përfshirë mbështetjen për 5G nën-6GHz dhe një procesor...

iPhone i ardhshëm do të ketë bateri me jetëgjatësi më të...

0
Mediat amerikane raportojnë se kompania Apple do të angazhojë kompaninë TSMC, për prodhimin e çipave 5G RF për serinë e iPhone 14.Falë procesit të...

Sedani i ri elektrik Mercedes do të përshkruajë distancë prej 700...

0
Pas SUV EQC elektrike, prodhuesi gjerman do të paraqesë një model tjetër elektrik – sedanin luksoz EQS. Kjo makinë, që shumë e quajnë Mercedes S-Class,...

iPhone 12 thuhet se ka një bateri më të vogël se...

0
Pas indikacioneve që Apple nuk do të përfshijë një mbushës me iPhone 12, kompania tani mund të ofrojë diçka tjetër. Një rrjedhje nga MySmartPrice tregon...

Mbërrin telefoni me bateri 6.800 mAh

0
Është një Samsung Galaxy M41. Sipas një raporti nga Koreja e Jugut, më herët ishte konkluduar se Samsung ka hequr dorë nga modeli M41, dhe...

Motorola i nxjerrë në shitje gjatë kësaj jave dy telefona të...

0
Katalogut të smartfonëve me çmime të lira, Motorola po ia shton edhe dy modele të reja. Brenda kësaj jave, do të nxirren në shitje Moto...

Po vjen telefoni i lirë nga Redmi – me bateri më...

0
Xiaomi Redmi 9 duhet të jetë në dispozicion për 130 euro dhe do të ketë 4 kamera. Telefoni i mençur i ri nga Xiaomi, Redmi...

Ky është smartfoni që mban një javë bateri – Lajmi i...

0
Në Kongresin Botëror të Celularëve është prezantuar një nga pajisjet më të çuditshme e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS