17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bastijës

Etiketim: Bastijës

Dita e Bastijës kthehet në nderim për ushtarakët dhe heronjtë e...

0
Festimet pompoze të Ditës së Bastijës, atmosferën e të cilave këtë vit e zymtësoi pandemia e koronavirusit, Franca i ktheu në nderim për punonjësit...

Dita e Bastijës, Meta letër Macron: Mbështetja e Francës, motivimi i...

0
Presidenti Ilir Meta ka uruar homologun e tij francez, Emmanuel Macron, me rastin e Festës Kombëtare të Francës, Ditën e Bastijës. Burimi: top-channel.tv

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS