26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bastet

Etiketim: bastet

Ylli: Të formalizohen bastet, sjellin të ardhura për sportin

0
Ministria e Arsimit dhe Sporteve injoron mbledhjen e federatave sportive të iniciuar nga Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar. Pavarësisht se institucioni qeveritar ishte ftuar për...

Bylisi-Tirana 2-1, reagon FSHF: Kontaktuam “Sport Radar” për bastet

0
Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar së fundmi në lidhje me dyshimet e ndeshjes mes Bylisit dhe Tiranës, e zhvilluar ditën e djeshme për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS