23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bastës

Etiketim: Bastës

‘Djalë me yll në ballë’, Vesa i bën Big Bastës urimin...

0
Vesa Luma dhe Big Basta janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Dyshja publikojnë shpesh ne rrjete sociale dhe mes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS