14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Basketbollit

Etiketim: basketbollit

Çudi, legjenda e basketbollit i hynë boksit

0
Legjenda e basketbollit dhe e NBA, Nate Robinson do të fillojë një karrierë të re në boks. Ai do të ndeshet me youtuberin e famshëm,...

Mbahet kampi i gjyqtarëve fillestarë të basketbollit

0
Më 4 dhe 5 korrik në sallën e sporteve të Fakultetit të Shkencave Sportive në Prishtinë është mbajtur Kampi i Gjyqtarëve Fillestarë, të cilët...

Vajza ish deputetes i vë flakën rrjetit, poston poza seksi me...

0
Vajza e ish-deputetes Albina Deda i ka vënë flakën rrjetit me poza seksi nga fusha e basketbollit. Modelja Ada Deda pozoi me minibikini duke vënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS