18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Basketbollistin

Etiketim: basketbollistin

Jessie J konfirmon lidhjen e re me basketbollistin Chanan Colman teksa shihen duke shkëmbyer puth…

Jessie J konfirmon lidhjen e re me basketbollistin Chanan Colman teksa...

0
Ajo fillimisht ndezi spekulime për romancë me basketbollistin, Chanan Safir Colman gjatë një pushimi në Karaibe muajin e kaluar.Dhe Jessie J konfirmoi se po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS