20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Basketboll

Etiketim: basketboll

Vildane Zeneli me bikini “luan” basketboll

0
Bukuroshja Vildane Zeneli është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo është gjithnjë prezente në titujt e mediave rozë për ndonjë fotografi provokuese...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS