14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashos

Etiketim: Bashos

Selenice/ Çfare iu sekuestruan Tesi Bashos, person me rrezikshmeri te larte...

0
Kapet një person me rrezikshmëri shumë të lartë shoqërore, i dënuar në Itali me burgim të përjetshëm për vrasje, si dhe me percedent...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS