18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkurti

Etiketim: Bashkurti

Çështja e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë, Bashkurti: 3 opsione të...

0
Diplomati Lisen Bashkurti, i ftuar në studion e “Ditari”, u shpreh se “ka 3 opsione të mundshme për të zgjidhur çështjen e detit mes...

Bashkurti: Prokurori që ngriti akuzën ndaj Thaçit, njeri i afërt me...

0
I ftuar në “360gradë” nga RTV Ora, profesori Lisien Bashkurti se prokurori që ka ngritur aktakuzën është njeri i afërt me Trump dhe shtoi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS