26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkuar

Etiketim: bashkuar

Braktisi futbollin për t’iu bashkuar ushtrisë ukrainase. Orë ankthi për portierin...

0
"Ivan Vavassori është zhdukur në Ukrainë". Lajmi është dhënë në profilin e tij në Instagram, ku saktësohet: "Me keqardhje ju njoftojmë se mbrëmë, gjatë...

Alibali: PD po shkon drejt ndarjes. Harxhi: Jemi të bashkuar

0
Kuvendi i 30 Prillit në PD, ka sjellë diskutime në emisionin "Log, mes anëtares së Komisionit të Rithemelimit, Edith Harxhit dhe analistit Neritan Alibali.Për...

Balla uron Macron: Fitore e rëndësishme e Europës së Bashkuar kundër...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka përgëzuar Emanuel Macron për mandatin e dytë si President i Francës.Përmes një postimi në...

A është i bashkuar takimeve të Lulzim Bashës? Përgjigjet Gazment Bardhi

0
Gazment Bardhi ka folur sot para gazetarëve në lidhje me takimet e ish-kryetarit të PD Lulzim Basha me demokratët.Ai tha se nuk ka pasur...

Pas vendimit të Gjykatës, Sali Berisha përkujton kryengritjen e Kavajës: Të...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha pas dy vizitave në selinë blu një ditë më parë dhe vendimit të gjykatës e cila njohu statutin e Kuvendit të...

Sejamini: Berisha është i vetmi që mund ta mbajë partinë të...

0
"Berisha do të vijë në krye të partisë pasi është i vetmi që mund ta mbajë partinë të bashkuar". Kështu është shprehur gazetari Neritan...

Listat e hapura/ Zbardhet qëndrimi i Opozitës së Bashkuar

0
Është zbardhur qëndrimi i Koalicionit të Opozitës së Bashkuar në Këshillin Politik. 1. Propozimi i PS për ndryshime të njëanshme të Kushtetutës të cilat...

“Deputetët pronë e qytetarëve, jo zara të kryetarëve”/ Meta: Përshëndes qëndrimin...

0
Në një deklaratë për mediat, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, përshëndeti propozimin e kryetarit të PD-së, Lulzim Basha dhe Opozitës së Bashkuar, sa i...

Listat e hapura/ Qëndrimi i Opozitës së Bashkuar, reagon Rama: Pozitiv...

0
Pas zbardhjes së qëndrimit të Koalicionit të Opozitës së Bashkuar në Këshillin Politik ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama. Në një postim...

Zbardhet qëndrimi i Opozitës së Bashkuar: Lista 100 % të hapura

0
Qëndrimi i Koalicionit të Opozitës së Bashkuar në Këshillin Politik 24 korrik 2020  1. Propozimi i PS për ndryshime të njëanshme të Kushtetutës të cilat lidhen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS