19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkuan

Etiketim: bashkuan

Këta VIP-a iu bashkuan personalisht protestave antiraciste në SHBA

0
Vrasja e George Floyd nxiti protesta të shumta në SHBA dhe të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që kanë reaguar në mbështetje të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS