14.5 C
Tirana
E diel, 22 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkqeverisje

Etiketim: bashkqeverisje

Koalicion per bashkqeverisje/ Takohen zyrtaret e LDK-se e VV-se – lajmi...

0
Takimi mes zyrtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje ka filluar në Prishtinë. Në takim nga LDK-ja janë Avdullah...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS