26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkojnë

Etiketim: bashkojnë

Pesë karakteristika që bashkojnë gjithë Luanët e botës!

0
Të jesh një Luan i vërtetë në horoskop kërkon goxha fuqi dhe përgjegjësi sepse në fund të fundit jeni mbreti i Zodiakut Karakteristikat tipike tuaja...

Jennifer Lopez dhe Maluma bashkojnë forcat, po sjellin diçka së bashku!

0
Dy këngëtarët e njohur latin, legjenda Jennifer Lopez si dhe këngëtari i talentuar Maluma janë parë së fundmi së bashku. Fotografinë e ka publikuar vetë...

Përhapja nga ajri e Covid-19, shkencëtarët bashkojnë forcat për të zbuluar...

0
Shkencëtarë nga e gjithë bota kanë bashkuar forcat për të zbuluar rrezikun e përhapjes së koronavirusit nga ajri. Së fundmi, një grup ekspertësh i...

I lanë anash të gjithë keqkuptimet: Ledri dhe Majk bashkojnë forcat...

0
Javën që shkoi, Ledri Vula, Majk dhe Capital T u vendosën në qendër të mediave. Shkak për këtë u bënë spekulimet për prishjen e...

Ledri Vula dhe Capital T bashkojnë forcat për një duet

0
Ky do ishte hiti i verës padyshim. Ledri Vula dhe Capital T duket se janë duke u përgatitur për të ‘djegur’ skenën këtë verë. “Iconstyle.al” publikoi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS