14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkojë

Etiketim: bashkojë

PSG dëshiron të bashkojë vëllezërit Hernandez në kullën Eiffel! Zbulohet superbuxheti

0
Njëri në qendër të mbrojtjes, tjetri në krah të majtë! PSG është duke menduar seriozisht për të bashkuar dy vëllezërit Lucas dhe Theo Hernandez. Njëri...

‘Oj Kosovë Oj Shqipni’, kënga që do t’i bashkojë shqiptarët edhe...

0
Artistët më të mëdhenj të muzikës popullore sonte do ta publikojnë këngën e tyre më të re. Kënga me titull “Oj Kosovë Oj Shqipni” vjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS