16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkoj

Etiketim: bashkoj

Ish-zyrtarja e PD-së: Berisha ka qëllim të bashkojë PD-në, t’i sjellë...

0
Ish-zyrtarja e PD-së, Zana Guxholli, tha sot në Open se Berisha ka qëllim të bashkojë PD-në dhe ta rikthejë në pushtet.Megjithatë ajo shtoi se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS