26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkohej

Etiketim: bashkohej

“Lewandowski dëshironte t’i bashkohej Realit, për të luajtur me Ronaldon”

0
Ish agjenti i Rober Lewandowski ka zbuluar disa detaje interesante. Lewandowski, një nga sulmuesit më të mirë në botë, nëse jo më i miri aktualisht,...

Nainggolan shpjegon pse është kundër Juventusit, të cilit thotë se s’do...

0
Radja Nainggolan dhe Juventusi, një rivalitet që ka zgjatur për vite me radhë. Belgu ka qenë gjithmonë kundërshtar i bardhezinjve dhe një shënjestër e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS