20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkitë

Etiketim: bashkitë

Shqipëri: Tërmeti tkurri ekonominë në 2.2 %, shtohen borxhet për bashkitë

0
Buxheti faktik i vitit 2019 ka mbërritur në Kuvend. Rritja ekonomike u ngadalësua në 2.2% si pasojë e tërmetit të 26 nëntorit, ndërsa...

Rindërtimi/ Nis dhënia e granteve, në Shijak përfitojnë 315 qytetarë, Rama:...

0
Shtatë muaj pas tërmetit të 26 nëntorit ka filluar dhënia e granteve të para në Shqipëri për Rindërtimin e ka filluar me Shijakun ku...

Topalli sulmon Bashën: I dhuroi Ramës Parlamentin dhe bashkitë, sot na...

0
Ish-kryetarja demokrate e parlamentit, Jozefina Topalli shpërthen ndaj kryedemokratit Lulzim Basha pas arritjes së marrëveshjes për reformën zgjedhore mes maxhorancës dhe opozitës. Topalli thotë se...

Dy fëmijë të vdekur, asnjë reagim nga bashkitë e socialistëve

0
Shqipëria ka plot halle dhe skandalet nuk i mungojnë asnjë ditë. Kjo bën që disa skandale të harrohen. Brenda një harku të shkurtër kohor, dy fëmijë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS