30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkia e Tiranës

Etiketim: Bashkia e Tiranës

Sot dita pa makina, bllokohen disa akse në Tiranë

0
Bashkia e Tiranës ka vendosur që ditën e sotme të rikthejë nismën "Dita pa Makina", kësaj here edhe për të kursyer karburantin dhe jo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS