26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëveprimit

Etiketim: bashkëveprimit

Kontrollimi i dronit vetëm me gjeste është një hap përpara bashkëveprimit...

0
Dron i zhvilluar nga MIT dhe Artificial Intelligence Lab, mund të kontrollohet vetëm me gjestet që i bën një njeri. Algoritmi i integruar në dron,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS