19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëshortore

Etiketim: bashkëshortore

Adelina Tahiri flet jetën bashkëshortore dhe për një fëmijë të dytë

0
Adelina Tahiri në një video ‘Live’ në Instagram, ka folur për jetën private. Adelina Tahiri ka organizuar një lloj bisede me fansat e saj kur...

Studim: Italianët, më të pabesët në jetën bashkëshortore

0
Italianët nuk konsiderohen popull besnik sa i takon shtratit, duke qëndruar para spanjollëve e francezëve. Një studim së fundi i bërë në disa shtete të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS