26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëshortit

Etiketim: bashkëshortit

Në prehrin e bashkëshortit, Adelina Tahiri provokon e shtrirë në plazh

0
Adelina Tahiri prej ditësh ka filluar pushimet së bashku me familjen e saj. E nga atje këngëtarja nuk kishte si të mos provokonte me linjat...

Rrëfehet burri: Dashnorja ime që e kam kolege të punës më...

0
Një burrë I martuar ka rrëfyer historinë e tij, duke treguar aferën e tij me një kolege të punës, e cila ishte poashtu e...

Rrëfehet burri: Dashnorja ime që e kam kolege të punë më...

0
Një burrë I martuar ka rrëfyer historinë e tij, duke treguar aferën e tij me një kolege të punës, e cila ishte poashtu e...

Modelja, publikon videon e bashkëshortit lakuriq duke bërë dush

0
Modelja super seksi Chrissy Teigen dhe këngëtari i njohur John Legend janë një nga çiftet më simpatikë dhe të pëlqyer nga publiku. Modelja shpesh herë...

Adelina, bashkëshortit: Krejt i kom, kur t’kom ty

0
Adelina Ismaili i ka bërë dedikimin romantik bashkëshortit Valit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, i ka bërë dedikimin romantik bashkëshortit të saj Valit. Këtë e...

Tragjedia, “çmenduri kolektive”/ Mjekët: Zanafilla tek vetëvrasja e bashkëshortit

0
Në literaturën tonë njihet si “çmenduria familjare”. Një psikozë e rëndë, që prek dy, tre, katër apo më shumë anëtarë. Nëna ka patur një pozicion...

Vesa Luma i bën dedikimin më të bukur bashkëshortit për ditëlindje

0
Vesa zgjodhi fjalët më të bukura për Big Bastën. Big Basta feston ditëlindjen, me këtë rast nuk ka munguar urimi i Vesa Lumës me fjalët...

Gjira në pritje për tu bërë sërish nënë, tregon barkun në...

0
Gjira Kajtazi do të bëhet nënë për herë të dytë. Reperja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi është në pritje të ëmbël. Ajo së shpejti do të...

Vjehrra ka ditëlindjen; E veshur sport Marina feston me familjen e...

0
Pasi kanë lënë mënjanë për disa orë impenjimet profesionale, dyshja Marina Vjollca e Getoar Selimi kanë udhëtuar drejt Prishtinës për të qenë pranë nënës...

Nga një burrë që është martuar disa herë me të njëjtën...

0
Dale Partridge është sipërmarrës, bujk, folës i TEDx, konsultor i disa kompanive dhe shkrimtar. Gjithashtu, është bashkëshort dhe baba. Ai mund të konsiderohet si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS