26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëpunon

Etiketim: bashkëpunon

Byzylyku te dora e nxori zbuluar! Vajza misterioze që po bashkëpunon...

0
Kanë mjaftuar vetëm dy ditë nga publikimi i një fotoje nga Ardian Bujupi, dhe aq kohë u desh për të kuptuar se cila është...

“Do ju tregoj sa është sahati”, Noizy bashkëpunon me reperin gjerman

0
Noizy po vjen me këngë të re. Reperi Noizy po punon shumë për këngët e reja, për të cilat ka bashkëpunuar edhe me artistë të...

Roberti bashkëpunon me këngëtaren e njohur për këngën e re

0
Roberti po vjen me një duet të ri. Robert Berisha ka bashkuar forcat me Mimoza Mustafën për projektin e ri muzikor. Këtë gjë e ka bërë...

Kjo është shqiptarja me të cilën po bashkëpunon Kim Kardashian

0
Përveç grimierit Mario Dedivanovic, tani Kim Kardashian ia beson kujdesin për lëkurën e saj një tjetër shqiptareje. Bëhet fjalë për kosovaren Toksa Husted, një eksperte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS