24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëpuni

Etiketim: bashkëpuni

Ja kur do të ndodh bashkëpuni mes Sabri Fejzullahut dhe Dhurata...

0
Kohë më pare  është  përfolur se do të ketë një bashkëpunim mes legjendës së muzikës shqiptare Sabri Fejzullahut dhe këngëtares së suksesshme  Dhurata Dorës...

Ledri Vula tregon publikisht si ka ardh deri të bashkëpuni me...

0
Reperi Ledri Vula, është i ftuar në emisionin NIN. Ai pas shumë kohe është duke treguar detaje nga jeta e tij personale dhe private. I pyetur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS