16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëpunëtori

Etiketim: bashkëpunëtori

Arrestohet 21-vjeçari në Durrës, kreu 11 vjedhje përgjatë korrikut. Bashkëpunëtori minoren…

0
Policia e Durrësit ka arrestuar një 21- vjeçar të akuzuar për 11 vjedhje gjatë muajit korrik dhe të dënuar më parë për të njëjtën...

Transportonte emigrantë të paligjshëm drejt vendeve të BE-së, pranga 21-vjeçarit nga...

0
Tiranë Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj, për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt fitimit. ...

3 muaj pasi doli nga burgu bëri 2 atentate, kush është...

0
Policia reagoi zyrtarisht në lidhje me arrestimin e Ilir Xhepajt, autori i dytë i dyshuar i vrasjes së dyfishtë, ngjarje e ndodhur më 30...

Arrestohet bashkëpunëtori i Lajamt në atentatin ndaj dy biznesmenëve

0
Një megaoperacion policor është zhvilluar në orët e vona në zonën e ''Kodër Kamëz'' në kryeqytet, që është konkretizuar me arrestimin e Ilir Xhepajt,...

Vendimi për Tahirin, mediat e huaja: Dënua bashkëpunëtori i Ramës –...

0
Gjykata e Krimeve të Rëndë ka dhënë mbrëmjen e së enjtes vendimin për ish ministrin e Brendëshëm Saimir Tahiri, duke i dhënë 5 vite...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS