24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëpunëtorët

Etiketim: Bashkëpunëtorët

Grabitja e pronës tek teatri, Vokshi: Rama, Veliaj dhe Bashkëpunëtorët e...

0
Ish deputejta demokrate Albana Vokshi ka dalë para mediave në një deklaratë ku ka denoncuar abuzimin skanaloz te Rames dhe Veliajt me pronen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS