14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëpunëtorë

Etiketim: bashkëpunëtorë

Korçë/ Arrestohet në flagrancë duke vjedhur dhe shpallen në kërkim 2...

0
Korçë -Është kapur në flagrancë duke vjedhur një banes autori i dyshuar dhe për 8 vjedhje të tjera, në këerkim jan shpallur dhe 2...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS