14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëpunëtor

Etiketim: bashkëpunëtor

Pentagoni: Talibanët kanë lidhje të ngushta me një bashkëpunëtor të Al-Kaidas

0
Bashkëpunëtori rajonal i Al-Kaidas në Afganistan ka “lidhje të ngushta” me talibanët dhe “interes” për të sulmuar trupat amerikane, është thënë në raportin e...

“Dosja Habilaj”/ Jaeld Çela: Më donin “bashkëpunëtor” të ish-ministrit Tahiri, ndërkohë...

0
Jaeld Çela, ish-shefi i Policisë së Vlorës është vetëdorëzuar ditën e sotme në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë. Çela akuzohej për tre akuza penale;...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS