16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëlojtari

Etiketim: bashkëlojtari

Pensionohet bashkëlojtari i Milot Rashicës dhe legjenda e Bundesligës

0
Legjenda e klubit të Werder Bremenit, Claudio Pizarro është pensionuar nga futbolli këtë sezon. Werderi mbrëmë e ka siguruar mbijetesën pas barazimit në ndeshjen...

Ylli i Manchester City dërgohet në spital, pas ndërhyrjes horror nga...

0
Ylli i talentuar i Manchester City, Eric Garcia, është dërguar në spital pas një përplasjeje të tmerrshme në fitoren 3:0 kundër Arsenalit në rikthimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS